Siedem sesji, które wzmocnią Waszą relację

Zaczynamy:
20 października 2022 o 19:30
logo

Kurs Małżeński Alpha

Czym jest Kurs Małżeński Alpha?

Kurs Małżeński Alpha to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa.

Nicky i Sila Lee, autorzy książki „Niezbędnik Małżeński”, opracowali Kurs Małżeński Alpha z myślą o parach, poszukujących praktycznego sposobu na wzmocnienie relacji. Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Dla kogo?

Kurs Małżeński Alpha skierowany jest do par, które chcą wzmocnić swoją relację. Niektóre pary biorą udział w Kursie, by świadomie zainwestować w swoją relację, inne po prostu szukają konkretnych wyzwań. Tak czy inaczej, Kurs oferuje podstawowe narzędzia i praktyczne pomysły, które pomagają zbudować związek na całe życie.

Kurs Małżeński Alpha oparty jest na zasadach chrześcijańskich, ale przeznaczony jest dla wszystkich par – nie tylko tych ze środowiska kościelnego.

Jak wziąć udział w Kursie Małżeńskim Alpha Online?

Kurs będzie obejmował siedem cotygodniowych spotkań, każde w tym samym dniu tygodnia i o tej samej godzinie. Co ważne, będziecie mogli uczestniczyć w nim, przebywając w zaciszu własnego domu. Zachęcamy Was do przeżycia tego czasu w atmosferze randki. Nie zapomnijcie o świecach, przekąskach i napojach. Zaproście starsze dzieci do innego pokoju, a młodsze ułóżcie do snu! Postarajcie się, aby był to jak najbardziej wyjątkowy czas. Wszystko, co oprócz tego potrzebujecie zrobić, to zarejestrować się na Kurs, a my wyślemy Wam link do dołączenia do Kursu online.

Ile to kosztuje?

Udział w Kursie jest bezpłatny. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Przewodnika Uczestnika” – dla Ciebie i Twojego współmałżonka. Można je zakupić w Sklepie Alpha Polska. Zachęcamy do skorzystania z kodu promocyjnego: “KMAonline2021”, który umożliwi Wam darmową wysyłkę materiałów (dotyczy wyłącznie zamówień na terenie Polski).

Terminy spotkań

Spotkania trwają od 19:30 do 21:30

Zapraszamy w czwartki na spotkania online.

20.10.2022 Wzmacnianie więzi

27.10.2022 Sztuka komunikacji

03.11.2022 Rozwiązywanie konfliktów

10.11.2022 Moc przebaczenia

17.11.2022 Wpływ rodziny - przeszłość i teraźniejszość

24.11.2022 Dobry seks

01.12.2022 Miłość w działaniuŚwiadectwa

Zwiastuny

Kontakt

Email

info@alphazukowo.pl

Adres

ul. 3 Maja 4, 83-330 Żukowo